В мерії визначили перелік громадських робіт для порушників закону

На розгляд Запорізької міськради винесено проєкт рішення про затвердження переліку громадських робіт у 2021 році, до яких засудять порушників закону. До таких робіт віднесли прибирання міських парків та кладовищ.  

Проєкт рішення опубліковано на сайті міськради (№5).

В документі наводиться перелік суспільно корисних робіт для порушників, до яких застосують адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Передбачається, що на КП «Титан» правопорушники будуть прибирати території парків «Вознесенівський», ім. Сергія Синенка, Енергетиків, «Перемоги», скверу «ім. 30-річчя визволення України від фашистських загарбників» по вул. Лізи Чайкіної та територію Центрального пляжу.

Так само на КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» громадські роботи будуть полягати у прибиранні території парку від сміття, опалого листя, тощо.

Працювати будуть і в комунальній установі «Запорізька обласна клінічна лікарня», де прибиратимуть та ремонтуватимуть приміщення.

На СПК «Запорізька ритуальна служба» порушники будуть прибирати території Капустяного, Леванівського, Матвіївського та Східного кладовищ Запоріжжя.

У концерні «Міські теплові мережі», запропоновані різні роботи: розробка ґрунту вручну, видалення карантинних рослин, прибирання закріпленої території від сміття, опалого листя, снігу, льоду, посипка території в період ожеледі.

Роботи на «Запорізькій дитячій залізниці», ОСББ «ЮВІЛЕЙНИЙ, 19-Б», ЖБК № 18 «Запоріжсталь» та КУ «Запорізька станція екстреної медичної допомоги» будуть полягати у прибиранні закріпленої території від сміття, опалого листя та облаштуванні території. 

Читайте також: Запорізька мерія збирається інформувати про стан екології за 192 тисячі гривень