У Запоріжжі суд поскаржився на адвоката

Жовтневий районний суд звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Запорізької області з повідомленням про неналежну поведінку адвоката із Запоріжжя: пропустив 13 засідань у кримінальній справі.

Про це йдеться в ухвалі Жовтневого районного суду Запоріжжя.

Згідно документу, з квітня 2019 року адвокат захищає чоловіка у справі про смертельне ДТП. Його обвинуватили за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (ч.2 ст. 286 КК) та за статтею про залишення в небезпеці (ст. 135 КК).

За майже два роки розгляду справи провели 35 судових засідань. З них 9 засідань були відкладені за клопотанням адвоката через неможливість його прибуття (сімейні обставини, хвороба, зайнятість в іншому судовому процесі, тощо), а 4 засідання не відбулись через неявку адвоката без повідомлення причин. Неявка на чергове засідання позбавила суд можливості завершити розгляд справи. Адже обвинувачений відмовився надавати пояснення без участі свого адвоката.

У зв’язку із цим суд ухвалив звернутися до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Запорізької області з повідомленням про неналежну поведінку правника. Звернення направили для вирішення питання про наявність підстав для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання професійних обов’язків.

Читайте також: Мерія витратить 650 тисяч гривень на обробку каштанів в центрі Запоріжжя