У Запоріжжі на боротьбу з безробіттям виділять 2,5 мільйона гривень

На розгляд Запорізької міськради поданий проєкт рішення, яким пропонують затвердити “Програму зайнятості населення міста Запоріжжя на 2021-2023 роки». Згідно програми, у цьому році на боротьбу з безробіттям виділять 2,52 мільйона гривень.

Відповідний проєкт рішення опублікований на сайті міськради.

У пояснювальній записці зазначається, що метою програми є забезпечення зайнятості безробітних містян, у тому числі, в умовах поширення COVID-19. Програмою планують вжити заходів, спрямованих на розвиток ринку праці та створення нових робочих місць.

Зазначається, що програма зайнятості буде фінансуватися за рахунок місцевого бюджету та з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Разом витрати на 2021 рік складуть 2,52 мільйона гривень.

При цьому передбачається, що чисельність зареєстрованих безробітних на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя у 2021-2023 роках буде складати близько 19 тисяч осіб щорічно. Кількість працевлаштованих прогнозують на рівні 3500-4000 осіб щорічно. До громадських та інших робіт тимчасового характеру хочуть залучати до 300 запоріжан кожного року.

Читайте також: Рекордне безробіття: як підприємства Запоріжжя звільняли працівників