Директору департаменту ЖКГ Запоріжжя оголосили підозру

Правоохоронці оголосили підозру директору міського департаменту ЖКГ. Справа стосується розкрадання коштів, виділених на ремонт покрівель у  багатоповерхівках Запоріжжя. 

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

2018 року департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради уклав ряд договорів з приватними фірмами на проведення ремонту покрівель. Загальна сума укладених контрактів склала понад 3 мільйони гривень. Правоохоронці встановили, що в актах виконаних робіт відобразили значно завищені ціни на будівельні матеріали та послуги. На деяких об’єктах роботи були виконані не повністю. Збитки наразі оцінюють у 400 тисяч гривень.

Керівнику департаменту, який допустив завищення цін, оголосили підозру за статтею про зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст. 364 КК)  Санкція статті передбачає від 3 до 6 років позбавлення волі, зі штрафом. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення його від посади.

Згідно даних міськради, департамент ЖКГ очолює Сергій Польовий. Раніше він став фігурантом схожої кримінальної справи – про заміну насосів у багатоповерхівках Запоріжжя. У лютому 2020 року йому також оголошували підозру.

Читайте також: В Південному мікрорайоні приватна фірма зводить житловий комплекс, не орендуючи землю