В центрі Запоріжжя знову спиляють дерева під забудову

На розгляд виконкому Запорізької міськради винесено проєкт рішення про видалення дерев та газону. Йдеться про ділянку на перетині Набережної магістралі та вулиці Української, на якій триває забудова.

Документ опубліковано на сайті міськради.

Згідно проєкту рішення, видалити планують 15 дерев та майже 300 квадратних метрів трав’яного газону у зв’язку з будівництвом торговельних павільйонів. При цьому передбачається, що 13 дерев пересадять. 

Дозвіл на видалення нададуть ТОВ «Консалт Інвест» за заявою підприємства. Також ТОВ «Консалт Інвест» має забезпечити збереження інших зелених насаджень в межах відведеної ділянки (61 дерево та 30 кущів).

У вересні минулого року ТОВ «Консалт Інвест» вже отримувало дозвіл знесення 14 дерев та видалення 0,12 гектара газону – також на вказаній ділянці. Минулого року там почалось спорудження житлового будинку та торгового центру. Мешканці сусідньої багатоповерхівки намагалися завадити цьому будівництву.

Право користування ділянкою у 0,8 гектара, де триває забудова, належить вказаній фірмі. Донедавна її власником була Євгенія Кальцева, мати запорізького нардепа від ОПЗЖ Володимира Кальцева

Читайте також: В Запоріжжі у поліцейського вилучили службове посвідчення