У Запоріжжі послаблять карантинні обмеження

З 24 лютого в Україні знову запровадять адаптивний карантин. Рівень обмежень встановлюватиметься відповідно до епідемічної ситуації в кожному регіоні. 

Про це під час засідання уряду заявив його очільник Денис Шмигаль.

Зокрема, передбачається, що в Україні знову введуть рівні епідемічної небезпеки – “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” та “червоний”. При цьому, базовим рівнем для всієї країни з 24 лютого встановлять «жовтий» рівень. Відповідна постанова Кабміну вже оприлюднена

У Міністерстві охорони здоров’я додаткового інформують, що базовий “жовтий” рівень передбачає певні пом’якшення: кафе та ресторани зможуть працювати до 24.00, у спортзалах та фітнес-центрах можна буде перебувати більшій кількості людей. Крім того, дозволять проводити масові заходи, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 кв метри площі.

Також поновлять відвідування закладів освіти групами більше 20 осіб.

«Як і влітку, передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Хочу підкреслити, що рішення набуде чинності за тиждень, тому всі українці матимуть змогу завчасно з ним ознайомитись», – додав Шмигаль.

Читайте також: Запорізька лікарня придбала рідкого кисню майже на мільйон гривень