Запорізький нардеп придбав у столиці квартиру

Народний депутат України, голова комітету з питань цифрової трансформації Михайло Крячко став власником житла у Києві. Вартість придбаної квартири склала 1,42 мільйона гривень.

Про це повідомляється в єдиному державному реєстрі декларацій.

Михайло Крячко

Згідно повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, у жовтні 2020 року народний депутат від Запорізької області Михайло Крячко придбав у Києві квартиру загальною площею 98,8 м2. Вартість столичного житла склала 1,42 мільйона гривень.

Зокрема, нардеп придбав житло у багатоповерхівці по вул. Регенераторна, 4 в Дніпровському районі, – зазначається у державному реєстрі нерухомості. За цією адресою розташований ЖК “Комфорт Таун”. Згідно опису, комплекс містить велику площу озеленення, спеціально обладнані паркові, прогулянкові і рекреаційні зони, стадіон і фітнес-центр, дитячі та спортивні майданчики для ігор і фізичного розвитку дітей.

Раніше Михайло Крячко зазначав у своїх деклараціях, що житло у столиці орендує. Офіційно він орендував помешкання у ТОВ Комфорт-Таун Ріелт”. 

Статки народного депутата разом з родиною 2019 року складались із отриманого доходу в розмірі майже 750 тисяч гривень, а також 353 тисяч гривень та 12 тисяч доларів грошових заощаджень.

Нагадаємо, Михайла Крячка було обрано до Верховної Ради 2019 року за списками партії “Слуга народу”.  До обрання він був директором запорізького офісу digital-агентства “SMMSTUDIO”, власник якого Михайло Федоров на президентських виборах відповідав за популяризування в соцмережах Володимира Зеленського.

Читайте також: Мерія Запоріжжя визначила переможця тендеру на будівництво нової дороги у Південному мікрорайоні