У Запоріжжі суд не став відсторонювати від посади директора департаменту ЖКГ

15 лютого правоохоронці оголосили підозру директору міського департаменту ЖКГ Сергію Польовому. Нещодавно суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Також не став відсторонювати від посади. 

Про це на сторінці у Facebook повідомив адвокат Сергія Польового.

Справа стосується розкрадання коштів, виділених на ремонт покрівель у багатоповерхівках Запоріжжя. Згідно з матеріалами слідства, 2018 року департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міськради уклав ряд договорів з приватними фірмами на проведення ремонту покрівель у будинках. Загальна сума укладених контрактів склала понад 3 мільйони гривень.

Під час слідства правоохоронці встановили, що в актах виконаних робіт були відображені значно завищені ціни на будівельні матеріали та послуги. На деяких об’єктах роботи були виконані не повністю. Збитки наразі оцінюють у 400 тисяч гривень.

Керівнику департаменту, який допустив завищення цін, 15 лютого оголосили підозру за статтею про зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст. 364 КК).

18 лютого стало відомо, що Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя обрав запобіжний захід Сергію Польовому – у вигляді особистого зобов’язання. Також відомо, що у суді правоохоронці клопотали про відсторонення його від посади директора департаменту з управління житлово-комунальним господарством на час слідства. Втім, суд відхилив це клопотання. 

Нагадаємо, у лютому 2020 року Сергій Польовий вже став підозрюваним у іншій кримінальній справі про розкрадання коштів місцевого бюджету. Мова йшла про заміну насосів у багатоповерхівках Запоріжжя. Під час цього розслідування суд арештував майно Сергія Польового. Проте відсторонити від керівної посади його тоді також не змогли.

Читайте також: Запорізький нардеп придбав у столиці квартиру