Запорізька мерія призначає нового перевізника на маршруті, де сталася ДТП з постраждалими

На розгляд виконкому Запорізької міськради поданий проєкт рішення про призначення нового перевізника на маршруті №81 між Бородінським та Південним мікрорайонами. На вказаному маршруті 1 лютого сталася ДТП, внаслідок якої травмувалося 16 пасажирів.

Проєкт рішення оприлюднений на сайті міськради. 

Ввечері 1 лютого на вулиці Бородінській водій маршрутки на швидкості з’їхав  з проїзної частини та врізався в стовп. За подальшими повідомленнями поліції, внаслідок аварії до лікарні звернулося 16 пасажирів.

Подія сталася на маршруті № 81, який обслуговує перевізник ТОВ «Юністар-Авто». За даними міськради, підприємство також обслуговує маршрути № 5, 5А та 24. 

Наразі проєктом рішення виконкому пропонують розірвати договір про обслуговування фірмою лише 81-го маршруту. Про розірвання договорів на інших маршрутах не йдеться.

Новим перевізником на маршруті № 81 планують призначити фірму «ТК «Автоспрінт». В пояснювальній записці до рішення зазначається, що ця фірма виявилася єдиною, яка запропонувала свої послуги. Вона буде обслуговувати маршрут тимчасово – з 1 березня до 31 травня цього року. Пізніше на обслуговування цього маршруту проведуть конкурс

Новий перевізник, фірма «ТК «Автоспрінт», належить Сергію Дворнику. Раніше він був директором іншої фірми – ТОВ «Євростатус», яким співволоділа Алла Гриб. Жінка була прописана за однією адресою з чоловіком на ім’я Геннадій Гриб, який разом з Сергієм Євтушенком є співвласником ТОВ «АВІОН 2015». Останнього раніше називали бізнес-партнером Євгена Анісімова, відомого у Запоріжжі як «смотрящего».

Читайте також: Фракція «Слуги народу» пропонує до складу виконкому Запорізької міськради експосадовця з кримінальним шлейфом