Ремонт доріг у Комунарському районі замовляють фірмі ексдепутата облради

Районна адміністрація Запорізької міськради по Комунарському району провела тендер на ремонт внутрішньоквартальних доріг. Підряд на 2,48 мільйона гривень отримає фірма «Ремшляхбуд», якою співволодіє колишній депутат Запорізької обласної ради. 

Відповідна інформація опублікована у системі “Prozorro”.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має відремонтувати 4100 квадратних метрів доріг у дворах Комунарського району, знімаючи шари старого асфальту та вкладаючи новий. Це площа маленького футбольного поля. Роботи мають завершити до 31 жовтня 2021 року. 

Наразі переможцем цього тендеру планують визнати ТОВ «Ремшляхбуд», яке запропонувало виконати роботи за 2,48 мільйона гривень. На конкурс також подавалися КП ЕЛУАШ та ТОВ «Юнія-Транс», але їх пропозиції виявилися дорожчими. Усі фірми раніше отримували міські підряди.

Підприємством «Ремшляхбуд» володіють Анатолій Писанко та Олександр Кірковдепутат Запорізької обласної ради минулого скликання від партії «Опозиційний блок». 

2020 року підприємство Кіркова отримало замовлень від держпідприємства «Місцеві дороги Запорізької області» на 51,6 мільйона гривень, – згідно даних аналітичної системи YouControl. Ще отримало 5,85 мільйона гривень від “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради за реконструкцію проспекту Маяковського від вулиці Патріотичної до каскаду фонтанів «Веселка».

Олександр Кірков з 2006 по 2008 рік очолював Службу автомобільних доріг у Запорізькій області. 

Читайте також: Запорізьке ЕЛУАШ замовило корпоративний мобільний зв’язок для співробітників