У Запоріжжі встановлять пам’ятник захисникам України

На розгляд Запорізької міськради поданий проєкт рішення про виплату премій учасникам конкурсу на кращу проєктну пропозицію пам’ятника захисникам України. Попередньо відомі результати конкурсу. 

Проєкт рішення оприлюднений на сайті міськради.

Нагадаємо, минулого року у місті оголосили архітектурний конкурс на кращий проєкт пам’ятника захисникам України. Його планують встановити у сквері Прикордонників, в якому раніше демонтували пам’ятник Дзержинському.

У результаті, до конкурсу було допущено 6 проєктів, ще два просто продемонстровані. Детально ознайомитися з ними можна на сайті департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради.

Офіційно оголосили результати конкурсу повинні 1 березня. Втім, попередньо відомо, що журі конкурсу підтримало у якості переможного проєкт №305764.

Світлина – datamzp.gov.ua

Наразі пропонують затвердити виплату премій для учасників архітектурного конкурсу. Загальний преміальний фонд складає 265 тисяч гривень. Так, автору проєкта-переможця сплатять 100 тисяч гривень, також 75 та 50 тисяч гривень передбачені за друге та третє місце відповідно.

Додатково виплатять дві заохочувальні премії по 20 тисяч гривень. Згідно поданого проєкту рішення, учасникам конкурсу сплатять гроші до 31 березня цього року.  

Читайте також: До України прибула перша партія вакцини від COVID-19