Помічник мера Запоріжжя претендує на посаду заступника голови Комунарської райадміністрації

Помічник мера Запоріжжя Сергій Ільченко став кандидатом на посаду заступника голови Комунарської районної адміністрації Запоріжжя.

Він подав відповідну декларацію 22 лютого.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року Сергія Ільченка було обрано депутатом Запорізької міськради від партії Володимира Буряка “Єднання”. На дату обрання він обіймав посаду заступника голови профспілкової організації комбінату ПАТ “Запоріжталь”. Також вказувався головою Запорізької міської молодіжної ради.

У січні 2021 року Ільченко подав декларацію кандидата на посаду помічника міського голови Володимира Буряка й наразі виконує ці обов’язки, – зазначається на сайті міськради. 

У нинішній декларації кандидата на посаду Сергій Ільченко вказав, що разом із дружиною володіє квартирою у Запоріжжі на 53,2 квадратних метри. Також має частку ще однієї квартири у місті на 49,96 квадратних метри. Дружині додатково належить частка квартири у Донецьку на 48,7 квадратних метри. Окремо вона має квартиру в Алушті на 57,9 квадратних метри.

Сину Мирону належить ще одне житло у Запоріжжі на 45,9 квадратних метри, а доньці Віолеті – помешкання у Києві на 40,1 квадратних метри.

Річний дохід Ільченка склав 1 мільйон гривень. Основним джерелом надходження коштів стала первинна організація профспілки ПАТ “Запоріжсталь”, яка виплатила депутату зарплатню. Доходи дружини за 2020 рік він не вказував.

Сукупні грошові заощадження родини становили 50 тисяч евро, 35 тисяч доларів та 680 тисяч гривень.

Читайте також: У Запорізькій області починається вакцинація від коронавірусу