Проєкт фонтану на площі Запорізькій зробить фірма, що будувала у Софіївському парку

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради провів тендер на розробку проєкту майбутнього фонтану на площі Запорізькій. Проєкт створять за 69 тисяч гривень.

Відповідна інформація опублікована в системі “Prozorro”. 

У технічному завданні вказується, що орієнтовна площа пішохідного світломузичного фонтану з арт-інсталяцією “Пісочний годинник” має складати приблизно 300 квадратних метрів. Висота споруди планується на рівні від 3 до 8 метрів. Проєкт повинні розробити до 5 травня цього року. 

Розробкою займатиметься київське ТОВ «Імперія води Україна». Раніше підприємство отримувало підряд на зведення архітектурної форми зі світломузичним обладнанням у  Софіївському дендропарку

Напередодні мер Запоріжжя Володимир Буряк анонсував роботи з реконструкції площі Запорізької. Цього року там мають влаштувати підпірну стінку, відновити зливову каналізацію, встановити освітлення та зробити нове покриття на оглядовому майданчику.

Реконструкцію цієї площі анонсують останні три роки. Минулого року тут прибрали постамент, що лишився від демонтованого пам’ятника Леніну. Тоді мер міста заявляв, що для відновлення площі знадобиться близько 100 мільйонів гривень.

Читайте також: У Запоріжжі візьмуть під охорону парк