У Запоріжжі побили депутата облради. До цього двічі нападали на його офіс

У Запоріжжі невідомі побили депутата обласної ради від партії «Єднання» Дмитра Майстра. В нього розірвано вухо та губа. В лікарні перед журналістами він заявив, що пов’язує напад зі своєю депутатською діяльністю.

Напад стався на вулиці Шкільній близько 9:20. 

За словами Майстра, його оточили четверо невідомих, один з них завдавав удари кастетом. На місце події виїжджало керівництво поліції області. У лютому на офіс Майстра в Кушугумі нападали двічі. Тоді, коментуючи подію, депутат згадував керівництво Кушугумської ОТГ, яку очолює Володимир Сосуновський.

«Вважаю все, що відбувається у громаді — диким, неприпустимим і неадекватним! Винні будуть відповідати по закону! Так, як має бути в цивілізованому суспільстві.

світлина – 061.ua

І ніхто не дасть цим нахабним “кримінальним діячам” які знахабніли і вважають себе «царьками» створити з Кушугумської ОТГ  — кримінальне ОПГ!!!» – писав Майстро на свої сторінці у Facebook.

Дмитро Майстро в обласній раді очолює комісію з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Також депутат є засновником та заступником директора юридичної компанії «Майстро і Беженар». Напад на депутата стався поблизу офісу фірми. Майстро мешкає у Кушугумі.

У ГУ НП в Запорізькій області повідомляють, що наразі вирішується питання правової кваліфікації події.

Читайте також: Ремонт доріг у Комунарському районі замовляють фірмі ексдепутата облради