У Запоріжжі на стерилізацію вуличних тварин витратили мільйон гривень

До виконкому подано проєкт рішення про затвердження звіту виконання міської програми поводження з тваринами. На програму минулого року витратили 2,25 мільйона гривень, частина коштів пішла на стерилізацію вуличних котів і собак.

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому від 2 березня.

Так, частину коштів за програмою, а саме 1,13 мільйона гривень, спрямували комунальному підприємству «Побутовик» – у якості фінансової допомоги. Кошти пішли на заробітну плату працівників КП, засоби для відлову тварин, ремонт авто та розробку проєкту землеустрою ділянки по вул. Тепличній, 33 для розташування притулку для тварин.

Крім того, 1,08 мільйона гривень витратили на вакцинацію проти сказу, стерилізацію та кліпсування вуличних тварин. Загалом було стерилізовано 504 собаки та 708 котів, – йдеться у звіті до програми.

У січні цього року КП «Побутовик» також оголошувало тендер на стерилізацію безпритульних тварин. Згідно його умов, 2021 року запланували відловити 432 собаки та 603 кота. Оголошена вартість тендеру склала 852 тисячі гривень, втім торги не відбулись: на аукціон подався лише один учасник ТОВ «Ветсвіт».

Читайте також: Проєкт фонтану на площі Запорізькій зробить фірма, що будувала у Софіївському парку