В керівництві «Слуги Народу» анонсували націоналізацію «Мотор Січі»

Голова фракції «Слуги народу» у Верховній Раді Давид Арахамія заявив про підготовку закону про націоналізацію запорізького підприємства «Мотор Січ». 

Про це він повідомив у коментарі телеканалу «Прямий».

«На цьому тижні ми будемо подавати законопроєкт про націоналізацію «Мотор Січі». Це питання обороноздатності. Для того, аби врегулювати правовий статус цієї компанії», – заявив Арахамія.

Раніше Президент Володимир Зеленській ввів санкції відносно китайських власників «Мотор Січі», а міністерство торгівлі США включило їх до санкційного списку, як постачальників товарів військового призначення.

Про продаж контрольного пакету «Мотор Січі» китайським компаніям в керівництві підприємства заявили 2019 року. Проте Антимонопольний комітет України так і не погодив концентрацію акцій.

У січні цього року в Запоріжжі намагалися провести збори акціонерів «Мотор Січі» задля зміни керівництва підприємства. Ініціатором виступив харківський бізнесмен Олександр Ярославський, що до цього заявив про намір сприяти відстоюванню інтересів китайських інвесторів, зокрема у позові проти України на 3,5 мільярда доларів. Ці збори так і не відбулися.

Читайте огляд: Президент ввів санкції проти китайських інвесторів «Мотор Січі». Їх діяльність розслідує СБУ