У Запоріжжі суд оштрафував жінку, чия донька цькувала школярку

14-річна учениця запорізького ліцею “Логос” цькувала свою однокласницю: лаялась та відправляла їй у соцмережі порнографічні фото. Нещодавно суд оштрафував матір дівчини, яка влаштувала булінг.

Про це йдеться у постанові Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя.

Згідно з матеріалами справи, у листопаді-грудні минулого року 14-річна учениця запорізького ліцею «Логос» систематично принижувала однокласницю, висловлювалась грубою нецензурною лексикою із застосуванням соцмережі «Інстаграм», а також відправляла їй порнографічні фото. Ймовірно, інша дівчина поскаржилася на це дорослим. У результаті, поліція склала протокол про адміністративне правопорушення за статтею про булінг учасника освітнього процесу, вчинений особами від 14 до 16 років (ч.3 ст. 173-4 КУпАП). Ця стаття передбачає покарання для батьків, чиї діти влаштували цькування.  

Протокол 1 березня розглянув Орджонікідзевський районний суд міста. Суду у якості доказів цькування також надали заяву класного керівника учениць про розслідування факту булінгу, опитування учасників надзвичайної події, а також роздруківку листування дівчат у соцмережі «Інстаграм». У судовому засіданні мати правопорушниці не заперечувала вчинення її донькою булінгу відносно однокласниці.

Суд постановив притягнути мати правопорушниці до адміністративної відповідальності і оштрафував її на 1020 гривень. Крім того, з жінки стягнуть 454 гривні судового збору.

Максимальне покарання за вказане правопорушення передбачає штраф у розмірі 1700 гривень, або громадські роботи до 40 годин.

Читайте також: Запорізька мерія з другої спроби замовляє охорону своєї будівлі за 3,8 мільйона