КП «Металург» замовляє послуги охорони на 1,6 мільйона гривень

КП «Міський футбольний клуб «Металург» провело тендер на послуги охорони. Переможцем стала приватна фірма, що виграє замовлення комунального підприємства з 2017 року. 

Інформація оприлюднена у системі у системі «Prozorro».

Йдеться про охорону навчально-тренувальної бази “Металург” по вул. Ленська 2-в, а також спортивного табору “Авангард”, що на вул. Відома, 9. Тендер на їх охорону комунальне підприємство оголосило наприкінці січня цього року. За його результатами 1 березня уклало договір з ТОВ “С-Б”. За документом, підприємству за послуги cплатять 1,21 мільйона гривень

Окремо КП «Металург» провело ще один тендер, в результаті якого 5 березня уклало з названою фірмою угоду на охорону 8 футбольних матчів за 383 тисячі гривень. Таким чином, сукупно замовило послуг на майже 1,6 мільйона гривень.

Єдиним суперником ТОВ “С-Б” на обох тендерах стало ПП “Дельта ІІІ”, котре минулого року не виграло жодного тендеру, – повідомляється у системі YouControl

Натомість, підприємство “С-Б” є єдиною фірмою, якій комунальне підприємство замовляє послуги охорони протягом останніх чотирьох років. З 2017 року КП “Металург” уклало з ТОВ “С-Б” 10 договорів на загальну суму 5,18 мільйона гривень. 

Подаватися на тендери протягом вказаного часу намагалися й інші учасники. Проте не змогли оскаржити низку специфічних вимог, висунутих комунальним підприємством. Наприклад, обов’язкову наявність працівників, які пройшли навчання, або підвищення кваліфікації виключно в учбових закладах професійної підготовки працівників поліції. Або вимогу надати документальне підтвердження досвіду надання послуг із охорони об’єктів та особистої охорони учбово-тренувальних баз професійних футбольних команд рівня Прем`єр-Ліги України та ін. 

Директоркою ТОВ «С-Б» наразі зазначена Олена Іл’янцева. Засновники фірми – Максим та Олена Іл’янцеви. Олена Іл’янцева є співзасновницею ще однієї охоронної фірми «С-Безпека», що зареєстрована за тією ж адресою, що й «С-Б». Серед основних видів діяльності підприємства, крім охоронних послуг, вказано також оптову торгівлю металами та металевими рудами.

Читайте також: Ремонт доріг у Комунарському районі замовляють фірмі ексдепутата облради