У Запоріжжі під мерією вимагали правосуддя за смерть дитини

У березні минулого року в комунальному парку «Дубовий Гай» на маленьку Аню Ждан впала дерев’яна скульптура. Наступного дня стало відомо, що дівчинка померла. Вчора поруч з будівлею мерії Запоріжжя з цього приводу відбувся мітинг.

Про це повідомляє кореспондент “Запорізького проекту розслідувань”.

Нагадаємо, трагедія сталася 8 березня 2020 року. Тоді на дівчинку впала дерев’яна скульптура ведмедя вагою 200 кілограм. Наступного дня 8-річна дитина померла у лікарні. На той час директор комунального парку Олег Комаренко заявив, що трагедія сталася через те, що батьків дитини не було поруч. Він також повідомив, що скульптура вже не була на балансі парку. Згодом батькам Ані Ждан у міськраді запропонували грошову допомогу, але вони від неї відмовились.

Через рік, 9 березня, родичі дівчинки та запоріжці зібралися під стінами міськради поставити питання про покарання винних у трагедії осіб. До мітингувальників вийшов заступник мера Володимир Волобуєв. Втім, він не зміг відповісти на питання про наслідки службового розслідування щодо посадовців КП «Дубовий гай», посилаючись на те, що розгляд справи наразі відбувається у суді.

Світлина – 061.ua

За повідомленням Ірини Вишнякової, адвоката батьків померлої дівчинки, наразі тривають два паралельних судових процеси – за обвинуваченням колишнього директора парку Олега Комаренка та за обвинуваченням його заступника Геннадія Мишьякова. Ці судові процеси усіляко затягуються та переносяться. Найближче судове засідання призначене на 31 березня у Жовтневому райсуді Запоріжжя.

Нагадаємо, Олега Комаренка наразі обвинувачують за статтею про службову недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК). Геннадія Мишьякова — за статтею про порушення правил безпечної експлуатації будівель і споруд, що спричинило загибель людей (ч.2 ст.275). 

Читайте також: Водія, який збив насмерть жінку у Запоріжжі, засудили на 7 років