У Запоріжжі суд поновив на роботі посадовця лікарні, де сталася трагедія

Запорізький апеляційний суд скасував рішення про відсторонення від посади завідувача господарчо-обслуговувальним персоналом Запорізької обласної інфекційної лікарні. В цій лікарні 3 лютого внаслідок пожежі загинуло четверо осіб.

Про це йдеться в ухвалі Запорізького апеляційного суду.

Нагадаємо, в ніч на 4 лютого у «ковідному» відділені Запорізької обласної інфекційної лікарні сталася пожежа, в якій загинули троє пацієнтів та лікарка. 4 лютого з цього приводу порушили кримінальну справу. Того ж дня було затримано Ігоря Носова, завідувача господарчо-обслуговувальним персоналом лікарні, якому повідомили про підозру за статтею про порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей (ч 2. ст. 270 КК), а також за статтею про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою (ч 2. ст. 272 КК). 

10 лютого цього року Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя відсторонив його від посади до 4 квітня 2021 року. Тоді суд погодився з думкою слідства, що у підозрюваного є можливість впливати на свідків та перешкоджати розслідуванню. Втім, нещодавно цю ухвалу оскаржили.

24 лютого Запорізький апеляційний суд скасував ухвалу Орджонікідзевського районного суду про відсторонення Ігоря Носова від посади. У своєму рішенні колегія суддів апеляційного суду вказала, що  ризик незаконного впливу на свідків події вже відсутній. Ця ухвала оскарженню не підлягає. 

Читайте також: Скільки коштували службові поїздки запорізьких нардепів