Запоріжани пропонують встановити мораторій на підвищення тарифів у міському транспорті

На сайті Запорізької міськради зареєстрували петицію, у якій пропонують заборонити підвищувати тарифи на проїзд у міському транспорті до закінчення пандемії коронавірусу.

Петиція розміщується на сайті Запорізької міської ради (№ 6560).

Автор пропозиції – Євген Мунтянов. У петиції він пояснює, що наразі у Запоріжжі багатьма приватними перевізниками поширюється інформація про начебто збитковість пасажирських перевезень та необхідність підвищення існуючих тарифів. При цьому, ця інформація підкріплюється необгрунтованими заявами про здорожчання палива, зростання курсу долару, а також понесені збитки автоперевізників внаслідок епідемії коронавірусу.

На думку автора петиції, наразі економічно обгрунтовані підстави для підвищення тарифів відсутні. Тому він запропонував ввести заборону на підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті щонайменше до закінчення пандемії коронавірусу. А також розробити та впровадити систему штрафів та покарань для приватних перевізників, які будуть порушувати умови договорів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на весну цього року заплановане зростання тарифів у комунальному транспорті.  Ймовірно, що тарифи можуть переглянути і для приватних перевізників.

Щоб петицію розглянула Запорізька міська рада, необхідна підтримка 750 містян.

Читайте також: Хто будує у Запоріжжі