Запорізький депутат більше двох років не сплачував квартплату

Депутат Запорізької облради від партії «Опозиційний блок» Олексій Кравчун з листопада 2017 року не сплачував за послуги з обслуговування будинку. Борги почали стягувати через суд. 

Про це йдеться у рішенні Комунарського районного суду Запоріжжя.

Минулого року ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» звернулося до суду з позовом до Олексія Кравчуна про стягнення заборгованості за послуги обслуговування будинку та прибудинкової території. Заборгованість утворилася за аресою квартири депутата, яка має загальну площу 93,62 кв.м. – йдеться у судових рішеннях. Так, з листопада 2017 року до червня 2020 року борг склав 15 890 гривень.

У суді представник Олексія Кравчуна заперечив проти позову та вказав, що Кравчун не отримував письмового повідомлення про проведення зборів жителів будинку, не був обізнаний про укладання договору з компанією “Мрія”, а встановлений тариф з ним не погоджували. Проте 16 жовтня 2020 року Комунарський райсуд Запоріжжя ухвалив рішення, за яким стягнув з Олексія Кравчуна на користь ТОВ «Керуюча компанія «Мрія» 15 890 гривень.

Втім, на ресурсі Судової влади України не вказано, що це рішення набрало законної сили, воно може оскаржуватися.

Згідно декларації за 2019 рік, Олексій Кравчун мав у власності чотири квартири у Запоріжжі, а його дружина володіла будинком у Малокатеринівці і часткою ще однієї квартири у Запоріжжі. Сукупний дохід родини складав 3,2 мільйона гривень.

Основним джерелом надходження коштів стало отримання Олексієм Кравчуном дивідендів в розмірі 1,26 мільйона гривень від ТОВ “Восток Автомир”, котре займається торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

Читайте також: У Запоріжжі суд оштрафував жінку, чия донька цькувала школярку