На реконструкції очисних споруд “Водоканалу” вкрали мільйон

Правоохоронці повідомили про підозру директору приватної фірми та посадовцям Запорізької ОДА у справі про привласнення коштів, які було виділено на реконструкцію очисних споруд мелітопольського КП «Водоканал». Йдеться про зловживання на понад мільйон гривень.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

За даними слідства, у вересні 2016 року керівництво департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА уклало договір з приватною фірмою на проведення робіт з реконструкції центральних очисних споруд КП «Водоканал», розташованого у місті Мелітополь. За умовами угоди підрядник мав збудувати новий колектор і встановити необхідне обладнання. Замість цього був проведений «косметичний ремонт» старого колектора. Проте в актах виконаних робіт відобразили будівництво нового і за це приватній фірмі перерахували понад мільйон гривень.

У справі повідомили про підозру директору комерційної структури за статтями про привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК) та службове підроблення (ч. 1 ст. 366 КК). Також підозру оголосили заступнику директора департаменту капітального будівництва, який на момент вчинення злочину виконував обов’язки директора департаменту, і старшому інспектору відділу технагляду Запорізької ОДА. Посадовцям оголосили підозру за статтею про службову недбалість, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК).

Щодо очисних споруд, то за висновками профільних експертиз, вони наразі перебувають у незадовільному стані і потребують повторної реконструкції.

Читайте також: Запорізький депутат більше двох років не сплачував квартплату