У Запоріжжі новопризначений заступник голови райадміністрації задекларував мільйонний заробіток

Наприкінці лютого депутат міськради від партії “Єднання” Сергій Ільченко подав декларацію кандидата на посаду заступника голови Комунарської райадміністрації міста. Він отримав цю посаду.

Інформація оприлюднена в єдиному реєстрі декларацій.

Нещодавно Ільченко подав декларацію за 2020 рік та вказав, що обіймає посаду заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району.

Згідно декларації, минулого року він отримав зарплату в розмірі 1,05 мільйона гривень. Такий дохід мав на посаді заступника голови профспілкової організації комбінату ПАТ “Запоріжсталь”.

Із декларації посадовця також відомо, що він разом з дружиною володіє квартирою у Запоріжжі на 53,2 кв.м. та має частку ще однієї квартири у місті на 49,96 кв.м. Дружині додатково належить частка квартири у Донецьку на 48,7 кв.м. Окремо вона має квартиру в Алушті на 57,9 кв.м.

Сину Мирону належить ще одне житло у Запоріжжі на 45,9 кв.м., а доньці Віолеті – помешкання у Києві на 40,1 кв.м.

Багаторічний голова Комунарської райадміністрації Олександр Кузьмін задекларував за минулий рік значно менші заробітки: на своїй посаді він отримав зарплату в розмірі 367,7 тисячі гривень.

Читайте також: Рік після трагедії: як у Запоріжжі судять посадовців за смерть у парку 8-річної дівчинки