Батьки загиблої у «Дубовому Гаю» дівчини просять стягнути 3,2 мільйона гривень моральної шкоди

Минулого року в комунальному парку Запоріжжя “Дубовий Гай” загинула 8-річна дівчинка Аня Ждан, на яку впала скульптура ведмедя. На судовому засіданні у справі, яке відбулось 31 березня, адвокати батьків дитини клопотали, щоб стягнути з ексдиректора парку та КП “Дубовий Гай” 3,24 мільйона гривень.

Про це повідомив кореспондент “Запорізького проєкту розслідувань” із зали суду.

Сьогодні, 31 березня, в Жовтневому райсуді Запоріжжя відбулось засідання за обвинуваченням ексдиректора КП «Дубовий Гай» Олега Комаренка. Нагадаємо, його обвинувачують за статтею про службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК).

Під час засідання адвокат батьків загиблої дівчини клопотав про стягнення на їх користь моральної шкоди з ексдиректора парку Олега Комаренка та КП «Дубовий Гай» – по 1,62 мільйона гривень.

Олег Комаренко та його адвокат заперечували проти цього. Ексдиректор КП «Дубовий Гай» не визнав своєї вини у загибелі 8-річної Ані Ждан. Представниця КП “Дубовий Гай” заявила, що підприємство готове виплатити матері та батьку Ані Ждан моральну шкоду в розмірі по 50 тисяч гривень.

За пропозицією прокурора Євгена Сердюка, який підтримує обвинувачення у справі, наступний розгляд перенесли на 6 травня, щоб сторони підготувалися.

Як після судового засідання повідомив батько загиблої дівчини Олександр Ждан, кошти він хоче спрямувати на зведення у комунальному парку безпечної розважальної локації, яку зможуть безкоштовно відвідувати запорізькі діти.

“Я обіцяю, що гроші, які стягне суд, витрачу на зведення у парку “Дубовий Гай” безпечної дитячої локації, де безкоштовно зможуть грати діти”, – розповів батько. 

Читайте також: Рік після трагедії: як у Запоріжжі судять посадовців за смерть у парку 8-річної дівчинки