Медуніверситет замовляє “моторівцям” утеплення корпусу за 20 мільйонів

Запорізький державний медичний університет повідомив про намір замовити ТОВ “Співдружність Авіа Буд” утеплення фасаду навчального корпусу №1 за 19,79 млн грн. 

Про це повідомляється у системі електронних закупівель Prozorro.

Фірма, зокрема, має утеплити, пофарбувати та пошпаклювати фасад і цоколь, прокласти нові трубопроводи, улаштувати водостоки, встановити ролети та антивандальні решітки на вікна, відремонтувати ґанок, сходові клітки, тротуари, встановити вікна. Усі роботи мають виконати до 15 жовтня 2021 року.

Конкурентами ТОВ “Співдружність Авіа Буд” на тенедрі були ТОВ “Анстрой лімітед” та “Виробничо-комерційна фірма “Імпекс” – з дорожчими на 10 тис. грн та 1 млн. грн пропозиціями відповідно.

ТОВ “Співдружність Авіа Буд” належить Володимирові Храпачу та Андрієві Харченку. На цей тендер фірма подала документи про оренду транспорту у ПАТ “Мотор Січ”, а також аналогічний договір з ремонту оздоровчого комплексу “Мотор”. Раніше “Співдружність Авіа Буд” частково володіла дружина президента ПАТ “Мотор Січ” Вячеслава Богуслаєва – Олена Богуслаєва.

Наглядову раду Запорізького державного медичного університету тривалий час очолює згаданий В’ячеслав Богуслаєв. Ця наглядова рада не перший рік визнає роботу ректора ЗДМУ Юрія Колесника позитивною.

Раніше повідомлялося, що вчені-травматологи Запорізького медуніверситету спільно з “Мотор Січчю” розробили ендопротез колінного суглоба. Університет та клініка “Мотор Січ” організовують спільні симпозіуми та конференції, зокрема і на одній з баз відпочинку “Мотор Січі”.

Читайте також: Дружина заступника мера Запоріжжя отримала службову квартиру