Булінг у 28-й гімназії. Керівників, що заперечували зґвалтування учня, звільнили

У мерії Запоріжжя підтвердили факт знущання над учнем 28-ї гімназії. До того ж повідомили про намір звільнити класного керівника та заступника директора школи з виховної роботи.

Заява опублікована на офіційному сайті міськради.

Директорці гімназії оголосили догану. Батьків школяра, що знущався над учнем, буде притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, – йдеться у заяві.

«Подібні ситуації є неприпустимими у жодній школі, жодному навчальному закладі міста. Педагогам, які допускають знущання по відношенню до школярів, не місце у системі освіти Запоріжжя. Це моя принципова позиція. Я не допущу, щоб звільнені за результатами перевірки педагоги знову працювали у системі освіти Запоріжжя», – заявив мер міста Володимир Буряк.

Раніше, нагадаємо, запорізький активіст Андрій Лукін опублікував у своєму Instagram-акаунті листування, в якому йшлося про згвалтування учня 5-го класу його однолітками.

В адміністрації гімназії одразу ж спростували цю інформацію, визнавши однак факт конфлікту між учнями:

«Зустрілися батьки хлопців з класним керівником, розібрали ситуацію, винна сторона принесла свої вибачення. Конфлікт був вичерпаний. Визначені виховні заходи до учасників подій. Але у неділю з’являється пост у соціальних мережах, у якому сверджувалося, що стався злочин. Це призвело до ескалації конфлікту: знову викликалися діти, батьки, працювали представники ювенальної конвенції. Інформація стосовно скоєння злочину на території гімназії не підтверджена!», – йшлося у заяві гімназії.

Згодом сторінку гімназії у Facebook, де була опублікована заява, було заблоковано. На сайті гімназії перестав працювати розділ новин та офіційних заяв. У поліції також заперечили факт зґвалтування, заявивши, що опитали свідків та долучили до перевірки результати медичного огляду.

В рейтингу шкіл, в тому числі за результатами ЗНО, гімназія №28 за підсумками 2020 року посіла у Запоріжжі перше місце.

Читайте також: Батьки загиблої у «Дубовому Гаю» дівчини просять стягнути 3,2 мільйона гривень моральної шкоди