Підрядник Ружина отримає 7 мільйонів на коригування реконструкції лікарні

Комунальне некомерційне підприємство “Міська лікарня № 9” планує замовити ТОВ “АМД Будпроект” роботи з коригування реконструкції першого поверху хірургічного та травматологічного корпусів під приймальне відділення екстреної медичної допомоги. 

Про це повідомляється в системі електронних закупівель “Prozorro”.

Тендер на виконання самої реконструкції провели ще минулого року, тоді переможцем обрали ТОВ “Місто-будівельна компанія “Карат” з пропозицією 23 млн грн.

Нині ж виникла потреба у коригуванні цієї реконструкції і з огляду на те, що роботи з реконструкції і її коригування є пов’язаними, лікарня вирішила провести закупівлю без конкурсу. Суть самих коригувань не вказувалася.

ТОВ “АМД Будпроект” належить Михайлові Цургану, він же володіє ТОВ “АМД Будсервіс”. Останнє на інших тендерах вказувало, що орендує техніку у ТОВ “ФЕМ-Запоріжжя”, а виробниче приміщення у ТОВ “Ресанта-Запоріжжя” – обидві фірми пов’язані з Юрієм Ружиним

Юрій Ружин – це колишній депутат Запорізької облради від партії “Олега Ляшка”, а також кандидат у мери від цієї політсили на виборах 2020 року. Входив до низки громадських об’єднань, зокрема, “Хортицький полк”.

“АМД Будпроект” окрім вказаних 7 млн грн також отримувало від “Міська лікарня № 9” без конкурсу ще 7 підрядів – загалом на 1,38 млн грн. Більше підрядів у системі “Прозоро” фірма ні від кого не отримувала.

Читайте також: У Бердянську на хабарі затримали декана факультету. В поліції кажуть, що жінка постійно вимагала гроші зі студентів