В центрі Запоріжжя планують видалити більше двох десятків дерев

На розгляд виконкому Запорізької міськради винесено проєкт рішення про видалення дерев. Йдеться про ділянку по вулиці Якова Новицького – від вулиці Патріотичної до Перемоги.

Документ опубліковано на сайті міськради.

Згідно з проєктом рішення, видалити планують 28 дерев – у зв’язку з реконструкцією елементів благоустрою по вулиці Новицького. Дозвіл на видалення нададуть комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» на підставі його заяви.

Згідно з актом обстеження, відновна вартість зелених насаджень, які видалять, складає 4,5 тисячі гривень. Але сплата за знесення дерев, 26 з яких знаходяться в аварійному стані, не буде проводитись, тому що роботи виконують за кошти міського бюджету.

Реконструкцію елементів благоустрою по вул. Якова Новицького (від вул. Патріотичної до вул. Перемоги) “Управління капітального будівництва” замовило приватній фірмі ще у квітні минулого року – за 10,7 млн грн.

До переліку робіт, які мають виконати на цій ділянці, входить озеленення: висадка дерев та кущів, посів газонів. Також влаштування малих архітектурних форм, в тому числі лавок, велосипедної стоянки, гімнастичних комплексів. Ще влаштування освітлення та проведення інших робіт. 

Читайте також: Запорізька АЕС проаналізує готовність своїх блоків до землетрусу за 5 мільйонів