На Запоріжжі школярка поширювала у соцмережі суїцидальну групу

На Запоріжжі правоохоронці зупинили діяльність 17-річної школярки, яка підбурювала до самогубства або замаху на самогубство учасників «групи смерті», створеної у соцмережі.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

За даними слідства, учениця 11 класу однієї зі шкіл області створила в месенджері Telegram так звану «групу смерті», яка є аналогом групи «Синій кит». До групи залучила 28 учасників. Позиціонуючи себе кураторкою, дівчина надавала завдання підписникам групи з нестандартного виходу зі складних життєвих ситуацій – підбурювала останніх завдавати собі тілесні ушкодження або вчиняти самогубство різними способами.

За словами прокурора Дніпровської окружної прокуратури Запоріжжя Наталії Красулі, під час проведеного обшуку за місцем проживання дівчини було вилучено її мобільний телефон. У ньому, поряд з іншою інформацією, були фото посмертних записок із рукописними текстами учасників групи.

До складу групи входили підлітки не тільки із Запоріжжя, а й інших областей країни. Наразі триває слідство у цій справі, яку відкрили за статтею про доведення до самогубства (ст. 120 КК).

Читайте також: Пікет під “Запоріжгазом”: директор компанії написав заяву в поліцію про “захоплення будівлі” протестувальниками