Запорізька лікарня відремонтує свою пожежну сигналізацію за 4,7 мільйона

Комунальне некомерційне підприємство “Міська лікарня №6” замовило ПП «Вектор безпеки» ремонт пожежної сигналізації вартістю 4,7 млн грн. 

Про це повідомляється у системі закупівель “Prozorrо“. 

Закупівлю провели без конкурсу, бо у міській лікарні №6 надають допомогу хворим на Covid-19. Нагадаємо, Кабінет Міністрів України у 2020 році ухвалив постанову за якою дозволив службовцям укладати прямі договори з підрядниками (без конкуренції), якщо йдеться про закупівлі щодо запобігання поширенню коронавірусу. 

Підрядник має капітально відремонтувати систему порошкового пожежогасіння, адресної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей. Йдеться про роботи у неврологічному та терапевтичному корпусі, відділенні інтенсивної терапії, харчоблоці. Строк виконання робіт – 120 днів з дня надходження підряднику попередньої оплати, гарантія на ремонт – 12 місяців.

Запропоновані ПП «Вектор безпеки» у кошторисі ціни на окремі компоненти пожежної сигналізації відповідають цінам в інтернеті.

ПП «Вектор безпеки» належить Володимиру Куделі. Фірма займається встановленням систем безпеки (охоронні, пожежні сигналізації; блискавкозахист, відеоспостереження та ін.). 

Читайте також: Хто постачав маски та антисептики райадміністраціям Запоріжжя