Запорізька лікарня купує без конкурсу ультразвукові сканери за 5 мільйонів

Комунальне некомерційне підприємство “Міська лікарня №2” замовило ТОВ “Ін Медікал” чотири ультразвукові діагностичні системи – за 4,79 мільйона гривень.  

Про це повідомляється у системі закупівель “Prozorro”.

Закупівлю провели без конкурсу, бо у міській лікарні №2 надають допомогу хворим на Covid-19. Нагадаємо, Кабінет Міністрів України у 2020 році ухвалив постанову, за якою дозволив службовцям укладати прямі договори з підрядниками (без конкуренції), якщо йдеться про закупівлі щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Підрядник має поставити чотири ультразвукових діагностичних системи VINNO 6, призначених для досліджень у сфері кардіології, неврології, гінекології, урології та інших сферах. Системи мають постачатися з комплектами датчиків. Також передбачаються валізи для переміщення і транспортування вказаної техніки, мобільні візки Cart-S.

Вартість одного комплекту – 1,19 мільйона гривень. Поставити техніку мають протягом 15 днів з дати підписання договору. 

Подібні ультразвукові системи купували лікарні Дніпровської міської ради – за 1,2 мільйона гривень (інформація про комплектацію не вказувалася) та 1 мільйон гривень (з трьома датчиками), а також запорізька швидка – за 934 тисячі гривень (з трьома датчиками) та 1,2 мільйона гривень (з чотирма датчиками).

Читайте також: Хто постачав маски та антисептики райадміністраціям Запоріжжя