На території запорізького парку продають танцювальний майданчик під створення торгового центру

У парку Металургів продають нерухомість під торговий центр – за 250 тисяч доларів. 

Відповідну пропозицію можна знайти на сервісі оголошень «Olx”.

Так, агентство нерухомості «Арсенал» 14 квітня виставило на продаж танцювальний майданчик на вул. Богдана Хмельницького, 2 (парк Металургів) під реконструкцію. Агентство пропонує створити ресторан, торговий або бізнес-центр, чи апартаменти. Загальна площа нерухомості – 1 052,2 кв. м.

Також повідомляється, що на ділянку під будівлею оформлений договір оренди з цільовим призначенням – розташування будівель розважального центру з бізнес-центром. Площа земельної ділянки – 0,4885 га. З комунікацій наявна каналізація, електрика, центральний водопровід.

Відповідно до витягу права власності, нерухомістю на цій ділянці з серпня 2019 року володіє ТОВ «Атріум нова», ця ж фірма з листопада 2019 року зареєструвала за собою право оренди і на ділянку.

«Атріум нова» з грудня 2019 року належить маріупольцям Максимові Пустоварову та Сергієві Возьянову

Раніше, на час отримання вказаної ділянки в оренду від міськради, ТОВ «Атріум нова» належала іншому підприємству – ТОВ «НВФ «Стілекс». Кінцевим бенефіціаром тоді вказувався Антон Діденко. 

Діденко був помічником колишнього депутата Запорізької міськради від «Опозиційного блоку» і голови бюджетної комісії Руслана Божка (Божко до цього працював фінансовим директором «Запоріжсталі»).

Окрім цього, Антон Діденко був кінцевим бенефіціаром фонду “Геліос”, яким нині керує Ростислав Шурма – колишній керівник «Запоріжсталі» та голова запорізького осередку «Опозиційного блоку». Співвласником фонду «Геліос» є Олег Шурма, його брат.

Засновником групи компаній «Арсенал» є Андрій Розумович (до кінця 2020 року був також директором агенства нерухомості «Арсенал») – помічник нардепа Володимира Кальцева, а також його перший заступник у запорізькому осередку партії «ОП-ЗЖ».

Володимир Кальцев під час минулого скликання Запорізької міськради був лідером політсили «Наш край». Ця політсила разом з «Опозиційним блоком» та «Новою політикою» утворили в міськраді так звану провладну коаліцію.

У вказаному оголошені з продажу танцювального майданчика зазначається, що пропозиція походить від власника, а комісія з послуг агентства складає 0%.

Читайте також: АМКУ оштрафував дві запорізькі фірми за змову на тендері