Мерія закупила щеплення від сказу і стерилізацію безпритульних тварин за 800 тисяч

КП “Побутовик” Запорізької міськради замовило ТОВ “Ветсвіт щеплення від сказу для собак і котів. Це коштуватиме місту 851 тисячу гривень

Дані розміщені у системі електронних закупівель «Prozorro».

Угоду уклали без конкурсу, бо до цього комунальники двічі проводили відкриті торги, проте на них подавав пропозицію лише один учасник – ТОВ «Ветсвіт».

Переможець має протягом цього року надати 432 ветеринарні послуги для собак (по 1260 гривень за одну) та 603 ветеринарні послуги для котів (по 510 гривень за одну). 

В одну послугу входить вакцинація проти сказу (зі строком дії вакцини на 12 місяців), біостерилізація, чіпування, кліпсування, післяопераційне перетримання (до 24 годин). Підрядник також має реєструвати тварин в електронній системі на сайті htttps://animal.id.info – із зазначенням номеру встановленого мікрочіпа.

Послуги надаються тваринам жіночої статі (самицям). Тварин до ветеринарних пунктів мають доставляти працівники КП «Побутовик» власними силами або з залученням громадських організацій чи волонтерів. Адреси ветеринарних пунктів: вул. Чумаченко 40/8 – Комунарський район та вул. Полякова, 15 – Шевченківський район.

Підрядник може відмовитися від надання послуг тварині у разі наявності травм несумісних з життям, IV стадії онкологічного захворювання та інших випадках.

Загалом ТОВ «Ветсвіт» з 2018 року отримало 4 підряди на вказані послуги – усі без конкурсу. Загальна вартість договорів – 3,28 мільйона гривень.

Раніше повідомлялося, що заявки за міською програмою безкоштовної стерилізації КП «Побутовик» приймає за мобільним номером: 067-807-03-73, стаціонарним номером: (061) 222-77-13 або на сторінці «Побутовика» у Фейсбуці. Детальніше про процес подачі заявки можна прочитати за цим посиланням.

Нагадаємо, у 2017 році Запорізька міська рада ухвалила програму поводження з безпритульними тваринами – терміном до 2022 року. Передбачалася закупівля автомобілю з клітками у вантажному відділенні, створення бригади для вилову тварин (1 водій та 2 ловці) зі спеціальним обладнанням (пастками, захватами, шприцеметами, носилками, контейнерами).

Окрім стерилізації та щеплення тварин програма передбачала проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо поводження з тваринами. Йдеться про рекламу у ЗМІ, лекції, флешмоби, творчі майстерні, виставки, роздачу посібників та листівок, проведення курсів для школярів та дошкільнят. Також про створення зон для вигулу та дресирування собак – по 2 зони у кожному районі.

Після завершення вказаної програми місто у 2022 році має розглянути питання будівництва притулку для безпритульних тварин – з центром стерилізації, надання допомоги та перетримки тварин.

Наприкінці 2020 року депутати виділяли кошти для облаштування території на вулиці Тепличній під комплекс для безпритульних тварин.

Читайте також: На облік історичних пам’яток Запоріжжя витратять 1,3 мільйона гривень