На Хортиці почнуть роботи з благоустрою майдану «Козацьке коло»

Національний заповідник “Хортиця” планує замовити благоустрій майдану «Козацьке коло»з попередньою вартістю 5,9 мільйона гривень

Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Prozorro».

Переможець має облаштувати тротуари, пішохідні доріжки, майданчики, газони, встановити модульний туалет. Також прокласти мережі водопостачання, каналізації, електропостачання, встановити відеоспостереження та електрообладнання. 

Після виконання вказаних робіт підрядник має наново встановити вже наявні бетонні скульптури: «Обереги» та «Хрест». Виконати роботи, згідно з умовами тендеру, повинні до 31 липня 2021 року.

Зараз тендер знаходиться на етапі оцінювання пропозицій учасників. Фірму з найнижчою ціною ТОВ “Інтерпромстрой” (5,59 мільйона гривень) відхилили – через проблеми з документами. Нині тендерний комітет розглядає наступну пропозицію – ТОВ “Місто-будівельна компанія “Карат” (5,6 мільйона гривень).

У рамках вказаного благоустрою майдану «Козацьке коло» паралельно проводиться ще один тендер – на підключення модульного туалету. Нині тендерний комітет також оцінює пропозицію ТОВ “Місто-будівельна компанія “Карат” (700 тисяч гривень).

«МБК «Карат» на вказаних тендерах зазначило своїм досвідом підряди для ТОВ «АМД Будсервіс» та оренду обладнання у ТОВ «Фем-Запоріжжя» і ТОВ «Інтерцем» – усі три вказані фірми пов’язані з Юрієм Ружиним кандидатом в мери Запоріжжя на минулих місцевих виборах. У своїй декларації він вказував право власності на торгові марки “Козацька Залога” та “Кінний театр “Запорозькі козаки» – заклади з відповідними назвами працюють на Хортиці.

Читайте також: На території запорізького парку продають танцювальний майданчик під створення торгового центру