У Запоріжжі знову збираються реконструювати сквер Ювілейний

КП «Управління капітального будівництва» оголосило тендер на завершення реконструкції скверу Ювілейного з очікуваною вартістю 18,9 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Prozorro».

Тендер оголосили 26 квітня. Його переможець має встановити лави та урни, альтанки, велопарковки, облаштувати тротуари з плитки, прокласти водопровід, встановити систему поливу, освітлення, посіяти газони. Також посадити магнолії, айстри, сосни, барбариси, туї, клени, берези та низку інших рослин. Ще підрядник має облаштувати вхідну арку «Сонячний годинник».

Передбачається, що всі роботи мають виконати до кінця цього року.

Вказаний тендер зараз знаходиться на етапі подання пропозицій, переможця мають обрати у травні. Як має виглядати парк після реконструкції можна подивитися за цим посиланням.

Нагадаємо, зазначену реконструкцію скверу почали ще у 2016 році. Надалі підрядників неодноразово змінювали, договори з ними розривали з бюрократичним формулюванням «за взаємною згодою сторін».

Голова Хортицького району Олександр Пшеничний вказував, що одна з фірм «не потягнула обсяг робіт через проблеми зі своєю фінансовою діяльністю». 

Станом на 2019 рік у сквері було виконано 10% робіт.

Читайте також: На території запорізького парку продають танцювальний майданчик під створення торгового центру