У Запоріжжі КП “Водоканал” купує легковик за 600 тисяч гривень

Комунальне підприємство “Водоканал” оголосило тендер на придбання легкової автівки. Витратити на це запланували 600 тисяч гривень. 

Інформація оприлюднена у системі Prozorro”.

Закупівлю оголосили 30 квітня, її планують провести 20 травня. Згідно з умовами тендеру, підприємству мають поставити автомобіль з типом кузова хетчбек, або універсал. Він має бути виготовлений не раніше 2021 року і таким, що раніше не використовувався. 

Повідомляється, що транспортний засіб має бути призначений для оперативного, цілодобового обстеження аварійних ситуацій і контролю над проведенням аварійно-відновлювальних робіт на мережах і спорудах підприємства.

За технічними характеристиками автівка повинна мати об’єм двигуна не менше 1580 см3, бути обладнана бортовим комп’ютером, мати режим ECO водіння, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, кондиціонер, а також магнітолу та 2 динаміки.  Ще має бути наявне кріплення для дитячих сидінь ISOFIX. 

Серед необхідної додаткової комплектації вказується наявність килимків салону та багажника, здійснене тонування задніх бічних та заднього скла, у комплекті мають йти зимові шини. 

Щодо дизайну зазначається, що автівка повинна мати чорні поздовжні леєри з надписом DUSTER.

Читайте також: Чим запам’ятався квітень? Дайджест від «Запорізького проєкту розслідувань»