В Олександрівському районі Запоріжжя проведуть паспортизацію мостів

Олександрівська районна адміністрація міста замовляє проведення паспортизації мостів. На це витратять майже 300 тисяч гривень. 

Про це повідомляється у системі “Prozorro”. 

Відповідний тендер райадміністрація провела сьогодні, 5 травня. Наразі розглядається пропозиція ТОВ “Запорожінжиніринг” з вартістю виконання робіт за 299,8 тисячі гривень. Участь у тендері також взяло ТОВ “Статусбудінжиніринг”  – з дорожчою на 196 гривень пропозицією.

Згідно з умовами тендеру, переможець має здійснити паспортизацію 7 мостів, розташованих в Олександрівському районі міста. До їх переліку входять пішохідні мости через річку Суха Московка, а також автодорожний міст через річку Мокра Московка по проспекту Соборному. 

Послуга паспортизації має включати обстеження опор та опорних частин, мостового полотна, виявлення дефектів, складання відомостей та схем дефектів, а також інші роботи. Їх мають виконати з моменту укладення договору по грудень 2021 року. 

ТОВ “Запорожінжиніринг” належить Дмитру Лободі. Він також вказаний бенефіціаром ПТ “Ломбард “Мідас” та співвласником ТОВ “Запорожпроект”. Останнє підприємство раніше називалось “Мідас-Буд”, його відносили до сфери впливу колишнього “смотрящого” Євгена Анісімова. 

Власницями ТОВ “Статусбудінжиніринг” зазначені Катерина Дідух та Марія Головач.  Заступником директора цього підприємства вказувався Сергій Дідух, який 2020 року балотувався до Запорізької міської ради від “Опозиційного блоку”. Раніше він призначався директором збанкрутілої будівельної фірми “Константа”, співзасновником якої досі вказаний Євген Анісімов.  

Читайте також: На території запорізького парку продають танцювальний майданчик під створення торгового центру