“Запоріжелектротранс” купує кузови для збірки трьох трамваїв за 22 мільйони

КП “Запоріжелектротранс” замовляє кузови для збірки трамваїв. Три кузови будуть коштувати  21,6 мільйона гривень. 

Про це повідомляється у системі закупівель “Prozorrо.

Угоду планують укласти з ТОВ “Політехносервіс”. Воно поставить три кузови, призначені для реконструкції вагонів типу Т-3 підприємства “ČKD “TATRA” (Чехія). Вартість одного кузова складе 7,2 мільйона гривень

Згідно з умовами тендеру, кузови мають бути новими, виготовленими не раніше 2020 року, з частково низьким рівнем підлоги та частковою комплектацією. Зокрема, вказується, що в салоні повинні бути приварені необхідні закладні деталі (кронштейни та рамки) для встановлення перегородки кабіни водія і шафи БУ та настилу підлоги салону. Також кузов повинен бути обладнаний відкидним трапом для інвалідного візка. Він має бути призначений для комплектування візками трамвайних вагонів типу T3.

Раніше “Запоріжелектротранс” вже купував кузови для трамваїв Т-З. У рамках програми Запорізький трамвай на базі цих кузовів потім збирали нові трамваї. У 2017 році керівництво “Запоріжелектротрансу” стверджувало, що один зібраний трамвай коштує 6 мільйонів гривень напротивагу новому з ціною 18 мільйонів гривень.

НАШ КАНАЛ В  TELEGRAM
НОВИНИ В FACEBOOK