Мерія віддає “запоріжсталівському” підряднику 120 мільйонів для відновлення трамвайного маршруту

КП “Управління капітального будівництва” замовило ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” відновлення трамвайного шляху, який з’єднанає Шевченківський та Заводський райони. Вартість реконструкції складе 118 мільйонів гривень. 

Про це йдеться у системі електронних закупівель “Prozorro”. 

Переможець має відремонтувати трамвайну колію та прилеглу автомобільну дорогу від розворотного кільця Зеленого Яру до вул. Солідарності. Також мають провести роботи з зовнішніми мережами водопостачання та каналізації, електроосвітленням. Ще облаштувати перехід газопроводу через автомобільну дорогу, тротуари біля зупиночних майданчиків, відремонтувати в’їзди у двори, а на час будівництва влаштувати тимчасову автомобільну дорогу з щебеню.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ПП “Будівельна компанія “Моноліт-Груп” з дорожчою на 4 мільйона гривень пропозицією. Обидва учасники не змінювали своїх цін під час аукціону.

ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” нині належить Ользі Халицькій. Фірма мала спільні бізнес-зв’язки та контакти з низкою фірм з орбіти комбінату “Запоріжсталь”. У деяких з цих фірм “БК Будреконструкція” буде орендувати на вказаному тендері техніку. Зокрема йдеться про “БК “Євробудгруп” (підрядник “Запоріжсталі”) та “Інжиніринг проект груп”.

Також “БК Будреконструкція” взяло у якості субпідрядника комунальне підприємство “Запоріжелектротранс”. У цього підприємства підрядник буде орендувати частину техніки, а також залучить 106 працівників. Водночас серед працівників саме “БК Будреконструкція” будуть залучені лише 19 осіб.

Варто додати, що вказаний підряд – це 2 черга реконструкції. Паралельно також провели торги і на 3 чергу, де перемогу отримало ТОВ “Анстрой лімітед” з ціною 19,6 мільйона гривень. Конкурентом фірми було пов’язане з нею ТОВ “АЛВС”

Тендер на першу чергу реконструкції провели ще у 2017 році. Вказаний комлекс робіт проводять для відновлення трамвайного маршруту № 12, який з’єднає Шевченківський та Заводський райони між собою та далі з центром міста.

Читайте також: У Запоріжжі продали з молотка майно заводу-банкрута