Перевізник родича Анісімова вчергове потрапив у ДТП з пасажирами

Вчора по обіді у Запоріжжі маршрутка врізалася у бетонну огорожу підземного переходу біля площі Пушкіна. За даними свідків, у автівки відмовили гальма. 

За повідомленням видання Zabor, подія сталася на маршруті № 80.

В результаті аварії швидка госпіталізувала жінку з закритим переламом носа, одна дівчина вибила зуби, ще один пасажир вказував на головні болі та запаморочення. У поліції внесли відомості до Єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

На сайті запорізької мерії вказується, що перевізником на маршруті №80 є ТОВ “Альянс-авто”. З фірмою уклали відповідну угоду 2019 року – за результатами проведення конкурсу.

Вказана фірма належить Ігорю Здорику та Сергію Котлярову. Котляров, за зізнанням В’ячеслава Анісімова – брата колишнього смотрящего Євгена Анісімова, є їхнім родичем. Євгена Анісімова нині судять за низкою статей, зокрема створення злочинної організації, відмивання доходів та вимагання.

ТОВ “Альянс-авто” раніше вже фігурувало у резонансному ДТП. Зокрема, у липні 2013 року у Запоріжжі сталася смертельна аварія. Тоді на дамбі, неподалік від площі Пушкіна, маршрутка на значній швидкості врізалася у тролейбус, у результаті чого постраждала значна кількість пасажирів і двоє померли. Після цього у мерії оголосили, що розривають договір з ТОВ “Альянс-авто”, на маршруті якого сталася ця подія.  

Претензії до “Альянс-авто” також мала і Запорізька ОДА – вже на обласних маршрутах. Йшлося про від відсутність в салоні транспорту списку пільговиків, несанкціоновану заміну автобусів Богдан на Mercedes Sprinter чи виїзд в позаурочний час.

Читайте також: Мерія віддає “запоріжсталівському” підряднику 120 мільйонів для відновлення трамвайного маршруту