Запорізька мерія купує книжок для бібліотек на 1,5 мільйона

Департамент культури і туризму Запорізької міської ради замовляє книжки для міських бібліотек на 1,54 мільйона гривень. Серед видань, які купують – “Захар Беркут” Івана Франка та “Мгновения харьковской весны” Арсена Авакова.

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Prozorro”.

Тендер на придбання книжок провели 7 травня і нині планують укласти угоду з київським ТОВ “Довженко букс”. Вартість угоди складе 1,54 мільйона гривень.

За умовами тендеру фірма має поставити загалом 632 видання різною кількістю примірників. Це книжки класичної та сучасної літератури: “Захар Беркут” (Іван Франко), “Пригоди Шерлока Холмса” (Конан Дойл), “Гра в бісер” (Герман Гессе), “Хроніка одного голодування” (Олег Сенцов), “На щиті. Спогади родин загиблих воїнів. Донецький аеропорт” (Ірина Вовк).

Також купують “Мгновения харьковской весны” (голова МВС Арсен Аваков), “Як вийти заміж” (Лорі Готліб), “Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете” (Ірена Карпа), “Мій бос – ідіот” (Томас Еріксон) та ін. 

Частина книжок, які закуповують – для слабозорих, а також надруковані шрифтом Брайля. Загалом бібліотеки повинні отримати 5753 примірника.

ТОВ “Довженко букс”, з яким планують укласти угоду, належить Євгену Красовицькому. Він працював у видавництві “Фоліо” і, вочевидь, є сином власника цього видавництва – Олександра Красовицького.

Єдиним конкурентом ТОВ “Довженко букс” на цьому тендері була ФОП Давиденко Наталія Анатоліївна. Для неї це була перша участь в закупівлях на Prozorro. У складі своєї пропозиції вона подала неповний пакет документів – був відсутній проєкт договору, лист-згода на використання персональних даних, інформація про досвід, працівників, матеріально-технічну базу. 

Особа з ПІБ Давиденко Наталія Анатоліївна також вказувалась уповноваженою особою ТОВ “Бібколектор” у грантовій угоді від Українського культурного фонду. У цій угоді адресою для листування з ТОВ “Бібколектор” зазначалася адреса реєстрації ТОВ “Видавництво Фоліо” – Харків, вул. Римарська, 21-а. Окремо вказувалася співпраця щодо розповсюдження літератури з ТОВ “Видавництво “Фоліо”. Власницею ТОВ “Бібколектор” є Лада Красовицька – дружина Олександра Красовицького та, вочевидь, матір Євгена Красовицького.

Читайте також: У Запоріжжі посадовець з управління служби судової охорони придбав Mercedes за 860 тисяч

ЧИТАТИ НОВИНИ “ЗАПОРІЗЬКОГО ПРОЄКТУ РОЗСЛІДУВАНЬ” В  TELEGRAM