Запорізький депутат задекларував позашляховик Volkswagen Touareg

Депутат Запорізької міськради від партії Володимира Буряка «Єднання» Геннадій Васильчук вказав про появу у нього Volkswagen Touareg. Середня вартість такої автівки на ринку – 800 тисяч гривень.

Про це повідомляється в державному реєстрі декларацій.

Відповідне повідомлення про зміни в майновому стані Геннадій Васильчук опублікував 7 травня. З декларації не зрозуміло, знаходиться вказана автівка Volkswagen Touareg (2014 р.в.) у його власності чи депутат нею користується, бо ні вартості авто, ні відповідного статусу “у користуванні” у документі він не зазначив. Натомість у декларації вказано, що Васильчук отримав це авто від Нікітюк Людмили Павлівни.

Повна тезка Людмили Нікітюк була прописана у Запоріжжі за однією адресою разом з Нікітюком Василем Федоровичем, який, вочевидь, є батьком дружини депутата –  Васильчук Тетяни Василівни. Відповідно, Людмила Нікітюк приходиться обранцю тещею.

Відомо також, що минулого року жінка з ПІБ Нікітюк Людмила Павлівна надавала у користування Геннадію Васильчуку іншу автівку – Volkswagen Tiguan (2013 р.в.).

За адресою прописки жінки нині мешкає Богдан Васильчук. Він працює прокурором Комунарського відділу Запорізької місцевої прокуратури № 2 і у своїй декларації за 2020 рік вказав право користування квартирою на 83,35 кв.м., що належить Нікітюк Людмилі Павлівні. Водночас у своїй біографії Геннадій Васильчук згадував, що має сина – Богдана.

Сам Геннадій Васильчук працює проректором з наукової роботи Запорізького національного університету, а його дружина – в університеті «Запорізька політехніка». Минулого року обранець сукупно з дружиною заробив 692 тисячі гривень, також подружжя мало 37 тисяч доларів грошових заощаджень. Крім того вказується, що у вересні минулого року депутат спрямував 200 тисяч гривень у якості внеску на підтримку невказаної політичної партії.

Геннадій Васильчук вперше обирався депутатом Запорізької міськради 2015 року від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. 2020 року був переобраний до ради від політичної партії Володимира Буряка «Єднання». В обох скликаннях Васильчук був членом постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, приватизації та земельних відносин.

Читайте також: На Запоріжжі виправдали директора приватної фірми у справі про крадіжку пів мільйона