У Запоріжжі проводять черговий тендер на реставрацію “Студентської поліклініки”

Комунальне підприємство “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради проводить тендер на ремонтні та реставраційні роботи “Студентської поліклініки” очікуваною вартістю 8,5 мільйона гривень. 

Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Prozorro”.

Переможець має відремонтувати центральний вхід, цоколь, відновити арочні вікна, покрівлю, двері, вітражі, приміщення та сходові клітини, усунути дефекти у зовнішніх стінах. Також відремонтувати тротуар, провести додаткові роботи з електроосвітлення та вентиляції. 

Нині тендер на підготовчому етапі, аукціон мають провести 31 травня. 

Тендери на реставрацію Студентської поліклініки вже проводили раніше – у 2017 та 2019 роках. “Управління капітального будівництва” віддало фірмам два підряди на 4,1 млн грн та 2,6 млн грн, однак згодом обидві угоди розірвали “за взаємною згодою сторін”. Комунальники перерахували підрядникам 3,7 млн грн.

Реставраційні роботи у поліклініці запланували, бо вона занесена у перелік пам’яток національного значення. Початково це була садиба (дохідний дім) німецького підданого Якоба Бадовського – власника заводу землекопних машин та знарядь. Садибу звели у 1882 році. 

Після завершення реконструкції у будівлі планують розмістити вузьких фахівців поліклініки Олександрівського району.

Читайте також: Запорізький депутат задекларував позашляховик Volkswagen Touareg