Сквер Ювілейний реконструюватиме підрядник, до якого запорожці вже мали претензії

КП «Управління капітального будівництва» планує укласти договір на завершення реконструкції скверу Ювілейного з ТОВ “Анстрой лімітед” вартістю 18,8 мільйонів гривень. 

Про це повідомляється у системі електронних закупівель «Prozorro».

Переможець має встановити лави та урни, альтанки, велопарковки, облаштувати тротуари з плитки, прокласти водопровід, встановити систему поливу, освітлення, посіяти газони. Також посадити магнолії, айстри, сосни, барбариси, туї, клени, берези та низку інших рослин. Ще підрядник має облаштувати вхідну арку «Сонячний годинник»

Як має виглядати парк після реконструкції можна подивитися за цим посиланням

Нині тендер знаходиться на етапі наміру укласти договір з ТОВ “Анстрой лімітед”. Єдиним конкурентом фірми було ТОВ “Енергопростір плюс” з дорожчою на 6,9 тис. грн пропозицією, яке замість низки документів подало порожні pdf файли. Обидва учасники своїх цін під час аукціону не знижували. 

ТОВ Анстрой лімітед належить Антонові Шуваєву, колишньому комунальнику – працював начальником насосної станції “Павло-Кічкас” на КП “Водоканал”.  

Антон Шуваєв також володів ТОВ “Анстрой”, яке розігрувало підряди. Торік суд виправдав Шуваєва у справі щодо підробки документів, він нібито подав неправдиву інформацію на один з тендерів про своїх працівників.

Про “Анстрой лімітед відомо, що раніше підприємство реконструювало Правобережний пляж у Запоріжжі. Згодом у містян були нарікання на неробочий ліфт для людей з інвалідністю (який у підсумку взагалі прибрали з пляжу), також підряднику довелося перекладати плитку.

Щодо скверу Ювілейного, то його реконструкцію почали ще у 2016 році. Надалі підрядників неодноразово змінювали, договори з ними розривали з бюрократичним формулюванням «за взаємною згодою сторін». Голова Хортицького району Олександр Пшеничний вказував, що одна з фірм «не потягнула обсяг робіт через проблеми зі своєю фінансовою діяльністю». Станом на 2019 рік у сквері було виконано 10% робіт.

Читайте також: Перевізник родича Анісімова вчергове потрапив у ДТП з пасажирами