У Запоріжжі видалять майже 600 дерев у двох районах міста

На розгляд виконкому Запорізької міськради був поданий проєкт рішення про видалення дерев. Йдеться про ділянку біля “Міської лікарні №9” на вулиці Щасливій, що у Дніпровському районі міста.

Документ опубліковано на сайті міськради.

Згідно з проєктом рішення, видалити планують 5 дерев – у зв’язку з капітальним ремонтом приймального майданчику і частини прилеглої території відділення екстреної медичної допомоги «Міської лікарні № 9». Дозвіл на видалення нададуть лікарні на підставі відповідної заяви.

Також на засідання виконкому був винесений проєкт рішення про видалення 586 дерев та 6,5 га лучного газону — для проведення робіт з будівництва автотранспортної магістралі через Дніпро. Йдеться про ділянку від пішохідного мосту до залізничного насипу мосту Преображенського та від мосту Преображенського до перехрестя вулиці Тюленіна і проспекту Металургів (Вознесенівський та Дніпровський райони міста).

В останньому випадку відновна вартість дерев складе понад 411 тисяч гривень. Проте сплачувати ці кошти до бюджету не будуть, тому що роботи проводяться за гроші державного бюджету.

Читайте також: Запорізький виконком придбав стільців та крісел на 109 тисяч гривень

ЧИТАТИ НОВИНИ “ЗАПОРІЗЬКОГО ПРОЄКТУ РОЗСЛІДУВАНЬ” В  TELEGRAM