На Запоріжжі топ-менеджера санаторіїв затримали на хабарі

Гендиректору ПрАТ ”Приазовкурорт” загрожує до 7 років в’язниці за хабар: вимагав гроші за продаж металевого баку.

Про це йдеться в ухвалі Бердянського міськрайонного суду від 20 травня. 

Згідно з матеріалами справи, генеральний директор ПрАТ ”Приазовкурорт” у квітні цього року домовився з маркетинговим директором фермерського господарства «Колосс» щодо продажу баку для води об`ємом 15 м3. Цей бак коштував 1980 гривень. Але за його безперешкодний продаж гендиректор ПрАТ ”Приазовкурорт” запросив 12 тисяч гривень хабара.

Ці гроші гендиректор отримав у травні, проте виявилося, що їх передавали під контролем поліції, яка провела затримання. 14 травня слідчі повідомили гендиректору про підозру та згодом звернулися до суду, щоб взяти під цілодобовий арешт на 2 місяці. Своєю ухвалою від 20 травня суд це клопотання задовольнив, бо гендиректор має доступ до документації підприємства і через можливість жорсткого покарання є ризик знищення цих документів, також підозрюваний може переховуватися від слідства. 

Гендиректора ПрАТ ”Приазовкурорт” підозрюють за статтею про підкуп службової особи, поєднаний з вимаганням (ч.4 ст. 368-3 КК). Ця стаття передбачає тільки таку санкцію: позбавлення волі на строк від трьох до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Генеральним директором ПрАТ ”Приазовкурорт” є Сергій Головін. До складу ПАТ “Приазовкурорт” входять санаторії “Бердянськ”, “Лазурний” (у Бердянську), “Великий луг” (Запоріжжя), “Кирилівка”, а також “комбінат комунальних господарств “Курорт” (Бердянськ).

ПрАТ “Приазовкурорт” належить ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”, яке об’єднує більш ніж 80 санаторно-курортних закладів. “Укрпрофоздоровниця” водночас належить на 7% Фонду соціального страхування України та на 93% Федерації професійних спілок України.

Читайте також: У Запоріжжі містяни пропонують віддати частину парку власникам собак

Наші новини в TELEGRAM