В облраді рекомендуватимуть призначити керівником “Садиби Попова” старого директора

Конкурсна комісія визначила Валерія Стойчева кандидатом на посаду директора музею-заповідника “Садиба Попова”, що знаходиться у Василівці. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької обласної ради. 

Загалом комісія отримала документи від трьох кандидатів: Ганни Головко, Валерія Стойчева та Наталії Калініної. Однак до презентації програм розвитку музею допустили лише двох. Члени комісії мали претензії до трудового стажу Ганни Головко, тому голосували проти її кандидатури. 

Заслухавши презентацію заступниці директора КУ “Сервісний центр закладів культури” Василівської міської ради Наталії Калініної та нинішнього в.о. директора “Садиби Попова” Валерія Стойчева, конкурсна комісія віддала перевагу останньому. Надалі кандидатуру Стойчева мають затвердити на сесії депутати облради, контракт попередньо розрахований на 5 років.

Валерій Стойчев вже неодноразово виграє конкурс на директора “Садиби Попова”, однак за нього не голосують депутати. Посада директора музею-заповідника “Садиба Попова” вакантна з 2017 року.

Валерій Стойчев раніше також брав участь у конкурсі на посаду директора Запорізького обласного краєзнавчого музею. 

“Садиба Попова” — це пам’ятка історії та архітектури Південної України кінця XVIII — ХІХ ст. Комплекс будівель з палацу, манежу-стайні, флігелів, каретного сараю та оглядової башти. 

Ці землі ще у 1788 р. отримав Василь Степанович Попов – очільник Військово­ похідної канцелярії князя Г.О. Потьомкіна­ Таврійського, в майбутньому таємний радник при імператриці Катерині ІІ та імператорах Павлі І та Олександрі І. За ім’ям засновника поселення, майбутнє місто, отримало назву Василівка.

Читайте також: На Запоріжжі топ-менеджера санаторіїв затримали на хабарі