Запоріжці за пів року оплатили більше 150 тисяч поїздок у громадському транспорті безконтактно

У Запоріжжі нарахували більше 150 тисяч безконтактних оплат за проїзд у громадському транспорті.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради. 

Пасажири громадського транспорту вже понад пів року мають змогу оплачувати поїздки безготівково: на стаціонарному валідаторі в салоні, мобільному терміналі у кондуктора або в мобільному додатку EasyWalletUA.

Транспорт обладнаний спеціальними bluetooth-датчиками. Вони дозволяють на вході визначити у кого з пасажирів є додаток «EasyWalletUA» на смартфоні і надіслати їм спеціальне повідомлення. Оплата в додатку здійснюється через цифровий гаманець «Masterpass» або «Apple Pay» чи «Google Pay».

Електронний квиток зберігається в додатку у вигляді QR-коду і може бути як разовим, так і проїзним на календарний місяць. Такий квиток не потрібно додатково сканувати або компостувати. Перевірку наявності та дійсності електронного квитка здійснює контролер шляхом зчитування QR-коду за допомогою мобільного телефона.

Тендери на безконтактний проїзд Запорізька міська рада провела минулого року. Учасниками були дві фірми, які за декілька днів до закупівель мали спільного власника. Також обидві фірми розташовувалися в одній будівлі. Загальна вартість тендерів – 3,85 мільйона гривень.

Читайте також: У Запорізькому регіоні за добу від “ковід” одужало понад 1000 осіб

Наші новини в TELEGRAM