У Запоріжжі посадовець ДСНС продав автівку за 2,2 мільйона гривень

Начальник аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Запорізькій області Володимир Мілаєнко продав автівку. Вартість угоди склала 2,2 мільйона гривень.
Про це повідомляється в державному реєстрі декларацій.
Відповідне повідомлення про зміни в майновому стані Володимир Мілаєнко опублікував 27 травня.
Згідно декларації за минулий рік, він мав у власності три автівки: Mercedes-Benz Sprinter (2008 р.в.), Toyota Land Cruiser (2020 р.в.), а також кросовер BMW X-5 (2019 р.в.). Останню автівку йому офіційно подарувала у лютому 2020 року мати, Ніна Мілаєнко.
Наразі жінка вказана підприємницею. Згідно держреєстру, вона здійснює свою діяльність з лютого 2019 року за такими видами: вантажний автомобільний транспорт та надання послуг перевезення речей.
Сам Мілаєнко торік отримав 1,3 мільйона гривень (не враховуючи кредит). Левову частку надходжень склав грошовий подарунок в розмірі 600 тисяч гривень, який зробила дружина.
Дружина посадовця, Наталія Мілаєнко, також працює в ГУ ДСНС Запорізької області – на посаді провідного інспектора.
Читайте також: Запорізька земельна начальниця отримала підозру у продажі 9 ділянок за заниженою ціною
Наші новини в TELEGRAM